+ 90 262 658 0 699

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ROTA TRANSMİKSER PASLANMAZ SAC METAL DEMİR ÇELİK SAN VE TİC. A.Ş. transmikser imalatı treyler , inşaat , taahhüt , demir , çelik, ağır ve hafif çelik yapılar , borulama ve arıtma ekipmanları , şaseler , kazanlar ,proje bazlı çelik imalatlar , konveyör bantlar , yarım ve tam geçme ızgaralar , özel mimari imalatlar , çelik merdivenler , çelik basamaklar , platformlar , drenaj ürünleri imalatları ve maden sektöründe faaliyet gösteren bir Rota Grup kuruluşudur. Teknolojiyi yakalamış makine ve teçhizatı ile yeniliklere açık , inovasyona önem veren , kaliteyi ve güvenilirliği ilke edinen anlayışımızla müşterilerimize daha iyi hizmet ve en iyi kaliteyi en ucuza vermek amacımızdır. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin yaptığımız işlerle güvenini kazanarak , imalat ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve çözüm ortağı olmakla mükellefiz. Rota Transmikser A.Ş. transmikser ve transmikser yedek parça imalatı , bakım , revizyon , hasar onarım ve hasar tespit , kumlama , boyama işleri olmak üzere transmikser sektörünün tamamına giriş yapmış , kendi bünyesinde transmikser adına gerekli bütün materyalleri üretebilen , bunu sizlere en iyi ve en uygun koşullarda sunabilen son sistem makine ve teknolojilere sahip olan , sektörün kalitesini yükseltme amacı ile çalışan çözüm ortağınızdır. Sorunlarınıza en kısa sürede cevap vermek şirketimizin birinci politikasıdır. Gerek teknik gerekse yerinde destek ile işleriniz istediğiniz zamanda ve en iyi şekilde sizlere teslim edilir. Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda imalat.İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde servis ve Sirkeci İrtibat Büromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Rota Transmikser A.Ş sizlere sunduğu hizmette tamamen şeffaf bir yol izlemektedir. İmalatların yapıldığı materyallerin ISO TSE standartlarına uygunluğunu, materyallerin kimyasal içeriklerine kadar belgelerle sizlere sunum yapmaktadır. Şirketin amacı en iyi imalatı sizlere sunarak sizlerin oluşacak aksaklıklar sonucu iş ve zaman kaybınızını minimize etmektir.


KALİTE-ÇEVRE-İSG POLİTİKAMIZ

Ürün kalitemiz , güvenilirliğimiz ve tecrübemiz ile sektörde rekabet edebilir olmak. Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek. Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak kalite sistemini ve üretim verimliliğini iyileştirilmesini sağlamak. Kalitenin ; firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil , dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef olmasını sağlamak. Üretim yöntemlerimizi , müşterilerimize uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilemek ve geliştirmek. Oluşturduğumuz Kalite Politikasının uygulanmasını sağlamak ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek. Müşterilerimizin taleplerini istenilen kalitede ve sürede karşılamak , tüm alanlarda kaliteli üretim gerçekleştirmek. Tüm çalışanlarımıza ve ziyaretçilerimize , faaliyetlerimiz kapsamında ortaya çıkabilecek tehlikelere karşı gereken eğitimi vermek. Faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durumlara karşı risk değerlendirmelerini yapmak ve önleyici olacak hiçbir aktiviteden kaçınmamak. Tüm faaliyetlerimiz kapsamında , geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek , sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak , çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek , canlı hayatı olumsuz etkilememek. Çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak , faaliyetlerimiz kapsamında ilgili mevzuat şartlarına uymak. Kalite , İSG ve Çevre Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirmek. Tüm faaliyetlerimizde , çevre ve insan haklarına saygıdan ödün vermemek ve toplumsal hoşnutluğu , tüm kazançların üstünde bir değer olarak görmek , müşterilerimize karşı özverili olmak suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve firmamıza duyulan güveni muhafaza etmektir.


ROTA GRUP MADENCİLİK

2002 Yılında kurulan ROTA GRUP., demir cevheri ve demir dışı maden ticareti konusunda'da faaliyet gösteren , Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. ROTA GRUP ağırlıklı olarak demir cevheri ve fluorid (fluorspar) ithalatı yapmaktadır. Yıllık 100.000 ton demir cevheri işleme kapasitesiyle, 30.000 mton/yıl fluorid (fluorspar) ithalatı ile Türkiye'nin Demir Çelik Sektöründeki Öncü Kuruluşları İSDEMİR ve ERDEMİR'in tedarikçilerinin arasında yer almaktadır. ROTA GRUP 'un İrtibat ofisi Sirkeci/İstanbul'dadır. Gebze Organize Sanayi Bölgesi ve Dilovasında." Depolama Tesisi" bulunmaktadır. ROTA GRUP, uzun yıllardır Türkiye'nin demir cevheri ve demir dışı metal tedarikçisi olma ünvanını elinden bırakmamıştır. Yıllık yaklaşık 100.000 ton çeşitli kalite ve orijinde demir cevheri, 30.000 mton fluorid (fluorspar) ithal etmektedir. ROTA GRUP olarak vizyonumuz; Türkiye‘nin küreselleşen pazarlarda güçlü ayağı olmak, yeni açılımlar yaratmak, yurt içinde ve yurt dışında güçlü bağlantılara sahip, güvenilir ve tercih edilen şirket olmak ve profesyonel bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktır.

© RotaGrup 2017 - Tüm Haklar Saklıdır.