+ 90 262 658 0 699

Transmikser Yedek Parça

TRANSMİKSER MAKARA SİSTEMİ

Makara sistemi tekli makaralardan oluşmaktadır. Ringe iki ayrı bölgeden temas edip orta göbeklerden dönüş haraketini yapar. Bu sistem için beşikleme uygulaması gereklıdir. Beşik malzemeleri 15mm S355JO malzemeden imal edilmektedir. Makara çapları 280mm dir ve orta göbek boşlukları 160mm dir. Perno rulman grubu birinci sınıf piyasada mevcut olan en iyi markalardır. Makaraların imal edildiği malzeme GGG-60 kalite sfero dökümdür.


TRANSMİKSER SU DEPOSU

Su depoları 4mm S235JR malzemden imal edilmektedir. Farklı kapasitelere göre imal edilen su depoları isteğe göre doluluk oranları ayarlanaiılir şekildedir. Tüm su depolarında su göstergesi , doluluk oran göstergesi ve depo içinde dalgakıran bulunmaktadır.


TRANSMİKSER PLASTİK ÇAMURLUĞU

Plastik transmikser çamurlukları darbelere dayanımlı hafifletilmiş ithal malzemeden imal edilmektedir. Müşteri isteğine göre aliminyum ve sac levhadan'da çamurluk imal edilebilmektedir.


TRANSMİKSER OLUK GRUBU

Transmikser oluk grubu , doldurma oluğu , boşaltma oluğu ve toplayıcı oluktan oluşmaktadır.Ayrıca boşaltım oluğu için iki adet uzatma oluğu mevcuttur. Oluklar 4mm S235JR kalite çelikten imal edilmektedir. Uzatma olukları aşınmaya dayanıklı polietilen malzemeden imal edilmektedir. Oluk kaldırma sistemi bütün araçlarda kullanılan standart hidrolik kriko sistemidir. Müşteri isteğine göre kademeli uzayan hidrolik sistemli boşaltım oluğu transmikser yedek parça imalatlarımız arasındadır.


TRANSMİKSER RİNG

Kazan dönüş ringi Rota Grup ‘ un özel imalatı olan GS-52 çelikten yekpare olarak dökülüp 80x80 ebatlarında özel torna tezgahlarında kırılmayı önleyici mukavemeti arttırıcı geçmeli sistemle üretilir. Ring tek parça olarak üretildiğinden birleşim noktalarında oluşan çatlaklara kullanım ömrü boyunca maruz kalmayacaktır. Aşınmaya karşı özel ısıl işlemlerde dayanımı dahada arttırılan ring uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır.


TRANSMİKSER KAZAN BOMBESİ

Kazan bombesi 8mm kalınlığında S355JO kalite levha sactan imal edilmektedir.Bombe üzerindeki kazan bağlantı flanşı GS-52 çelik malzemeden dökülüp özel torna tezgahlarında işlenmiştir. Bombe iç kısımlarına yerleştirilen destek ve trapezlerle karkas bir yapı halini almış olup aşınma ve darbelere karşı en iyi dayanımı sağlamaktadır.


TRANSMİKSER ÖN VE ARKA TAŞIYICILAR

Taşıyıcıların gövdeleri 6mm S355JO malzemeden tek parça olarak imal edilir. Profesyonel büküm işlemlerinden sonra üst kısımlarına arka taşıyıcı için 10mm ön taşıyıcı için 15mm S355JO malzemeden destek atılır. Taşıyıcı iç kısımları 50x50 köşebent ile desteklenerek dayanıklı karkas bir yapı oluşturulur. Taşıyıcı ayakları 100x100x7 mm kutu profil kullanılarak imal edilir. Arka taşıyıcının şasi ile temas eden bölümleri 50x50 köşebent ile desteklenir.Taşıyıcı ayak bağlantıları S355JO malzemeden imal edilip montaja uygun şekilde hazırlanır. Ayak bağlantılarını tutan U bağlantı mili S8 kalite 20mm yuvarlak malzemeden imal edilmektedir.


© RotaGrup 2017 - Tüm Haklar Saklıdır.